Regulamin

Regulamin korzystania z urządzeń ( zabawek) dmuchanych tzw. dmuchańców dla 6 osób

1. Każdy uczestnik powinien cechować się dobrym stanem zdrowia.
2. Osoby małoletnie mogą korzystać z zabawek dmuchanych tylko za zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów.
3. Osoby małoletnie mogą korzystać z zabawek dmuchanych odpowiednio przystosowanych do ich wieku i wzrostu.
4. Pełną odpowiedzialność za dzieci korzystające z zabawek dmuchanych ponoszą ich rodzice lub opiekunowie.
5. Na zabawki dmuchane mogą wchodzić dzieci w ubraniach pozbawionych ostrych elementów (zamki błyskawiczne, ćwieki, spinki do włosów itp.). Obsługa może poprosić o zdjęcie takiej części garderoby lub odmówić wstępu na zabawkę.
6. Dziecko korzystające z zabawek dmuchanych powinno zdjąć okulary, wisiorki, naszyjniki, pierścionki, zegarki, bransoletki.
7. Dziecko korzystające z zabawek dmuchanych, musi mieć zdjęte buty i musi mieć założone skarpetki. Zjeżdżanie w rajstopach spowoduje ich zniszczenie, a zabawa boso grozi otarciami. Należy wyjąć z kieszeni wszystkie rzeczy, które w czasie zabawy mogą wypaść. Sugerujemy dzieciom ubranie się w miękkie, wygodne rzeczy.
8. Osoba obsługująca zabawkę dmuchaną decyduje o ilości dzieci oraz czasie zabawy na dmuchańcu.
9. Zabrania się skakania na zabawkach dmuchanych.
10. Zabrania się przebywania w pobliżu urządzeń napędzających zabawki dmuchane – może to grozić porażeniem elektrycznym.
11. Za szkody wyrządzone celowo lub nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu lub poleceń osoby obsługującej, odpowiedzialność ponoszą użytkownicy lub w przypadku niepełnoletnich ich opiekunowie.
12. Właściciel nie odpowiada za ewentualne szkody na zdrowiu i urazy fizyczne wyrządzone na zabawkach dmuchanych lub w jego obszarze.